iSG Politikamız

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

Vizyon Turizm ve çalışanları olarak, ulusal ve uluslararası yasal mevzuat ve düzenlemelere uymayı, sürekli gelişmeyi temel alan bir İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi dahilinde Sıfır Tolerans, Önce İş Güvenliği ve Pro aktif İSG uygulamaları ile sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratmayı İş Sağlığı ve Güvenliği Politikasının temeli kabul ederiz.

Bu politika çerçevesinde;

Tüm faaliyetlerimizde risk değerlendirmesi yapılması, önceden tespit edilen sağlık ve güvenlik risklerinin analiz edilerek minimize edilmesi. Çalışanlarımızda ve tedarikçilerimizde İş Sağlığı ve Güvenliği bilincinin oluşturulması ve geliştirilmesi için eğitim faaliyetlerinin düzenlenmesi. Sürdürülebilir İSG Yönetim Sistemi oluşturulması ve performansını sürekli iyileştirmek için metotların geliştirilmesi, hedefler ve yönetim programlarının oluşturulması. Sıfır iş kazası ve sıfır meslek hastalığı hedefini benimseyerek, İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda Pro aktif bir yaklaşımla gerekli önlemleri alarak verimliliğimizin arttırılması ana hedeflerimizi oluşturmaktadır.

Covid 19 Salgını tedbirleri kapsamında tüm araçlarımızda düzenli olarak dezenfekte çalışması yapılmaktadır. Ve bu çalışmalar ilgili personelimiz tarafından sürekli denetlenmektedir. Yine Covid 19 salgını tedbirleri kapsamında hizmet sunduğumuz her aracımızda yüksek etkiye sahip kaliteli el dezenfektanı, ve temassız ateş ölçer bulunmaktadır.