Hakkımızda

ÜLKE İNSANIMIZA HİZMET İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

VİZYON Turizm olarak personel ve öğrenci taşımacılığı konusunda ülkemizin önde gelen kuruluşlarına başarıyla hizmet vermekteyiz. Yurt genelinde geniş araç portföyümüz ile personel, öğrenci taşımacılığı, ve filo araç kiralama konusunda hizmet veren Vizyon Turizm; ülkemizin en güvenilir ve en köklü şehir içi servis taşımacılığı firmalarından biridir.

Şirketimiz geniş araç filosu ile 2003 yılından itibaren Özel sektör ve Kamu Kurumlarına Personel, Öğrenci taşıma hizmeti, Uzun dönemli Makam ve Hizmet araçları kiralama ve İnşaat dallarında uzun süredir sorunsuz ve kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir.

Şirketimizin faaliyet alanları arasında Başlıca; Personel Taşımacılığı, Araç Filo Kiralama, Öğrenci Taşımacılığı, Gezi Organizasyonu, VİP Transfer Hizmetleri, AVM Müşteri Servis Hizmetlerini sayabiliriz.

Şirketlerimiz, servis ağını yurt genelinde daha da yaygınlaştırmak için alt yapısını büyük hızla genişletiyor. Hizmet verdiğimiz yörelerin coğrafi gerekliliklerine ve ülkemizin ekonomik koşullarına en uygun şekilde araç portföyünü çeşitlendirip, yeniliyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz modernizasyon çalışmaları günün koşullarına göre sürekli yenileniyor. Hedeflerine ulaşmak için aldığımız ISO 9001 2008 ve TSE 12257 – TSE 12652 kalite belgeleri ile sektöründeki konumumuzu daha da pekiştirmeyi amaçlıyoruz. Bugün olduğu gibi, gelecekte de müşterilerimize en modern, hızlı ve güvenilir hizmeti vermeyi hedefliyoruz.